Strona główna Portalu >>> newsy >>> KSIĄŻKA
Środowisko Mieszkaniowe 3/2005

Wkrótce w księgarni W-A.pl (www.sklep.w-a.pl) pojawi się 35 nowości książkowych tymczasem na początek miesiąca nowe wydanie Trzeci tom wydawnictwa pt "Mieszkanie, dom - od marzeń do realizacji"

 
autor: sklep.w-a.pl
|
03-11-05
|
źródło: własne

http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=385

Cena u nas 42 zł, a po zarejestrowaniu na stronie sklep.w-a.pl (zajmuje to 3 minuty)
cena 39,90 zł! Oszczędzasz 2,10 zł

Trzeci tom wydawnictwa pt "Mieszkanie, dom - od marzeń do realizacji"

Trzeci numer wydawnictwa został poświęcony zagadnieniom estetyki w architekturze mieszkaniowej, poszukiwaniu piękna, niekonwencjonalnych idei i pomysłów zamieszkania w środowisku mieszkaniowym, a także realizacji tych wymarzonych idei.
Prezentuje wyobrażenia i marzenia studentów architektury dotyczące kształtowania takich form własnego domu, zabudowy mieszkaniowej i otoczenia, w których chcieliby zamieszkać. Również przedstawia próby stworzenia idealnego wymarzonego miejsca zamieszkania, ukierunkowanego na silne związki z przyrodą.
Młodzi ludzie mają oryginalne pomysły i wizje. Interujące jest to, że miejsce dla swojego domu lub mieszkania wiążą z krajobrazem, przyrodą, pięknym naturalnym otoczeniem. Jest to twórczość związana z bardzo silnym zaangażowaniem, przeżyciem emocjonalnym. Rodzi się fascynacja zawodem architekta i wzajemna konkurencja twórcza. W niniejszym numerze zawarte zostały wypowiedzi i prezentacje twórczości architektoniczno - urbanistycznej, a także autorskie realizacje architektoniczne pracowników naukowo - dydaktycznych Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego Instytutu Projektowania Urbanistycznego (...)

Polecamy także:

Środowisko Mieszkaniowe 2003 http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=102

Środowisko Mieszkaniowe 2004 http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=103