Strona główna Portalu >>> newsy >>> ZAPROSZENIE
Nagrody IX edycji Konkursu Polski Cement w Architekturze

W imieniu polskiej branży cementowej oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród IX edycji Konkursu Polski Cement w Architekturze, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2005 roku o godz. 12.00 w siedzibie SARP, ul. Foksal 2, Warszawa (ok. godz. 13.30 zaproszenie wszystkich uczestników na poczęstunek).

 
autor:
Polski Cement
|
06-12-05
|
źródło: Polski Cement w Architekturze

Celem konkursu jest pokazanie możliwości twórczego użycia technologii betonowej w budownictwie. Dzięki swoim niepodważalnym zaletom beton pozostaje niezastąpionym materiałem konstrukcyjnym. W rękach architektów stanowi niezwykle elastyczne tworzywo - jest "kamieniem", który odlewany w formach ujawnia szlachetność natury szalunku - gładkość stali czy fakturę drewna.

Organizatorzy informują, że uroczystość rozstrzygnięcia konkursu Polski Cement w Architekturze, odbędzie się równolegle z uroczystością wręczenia Honorowej Nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich w roku 2005.

W celu usprawnienia organizacji przebiegu uroczystości organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa poprzez przesłanie e-mailem swojego nazwiska wraz z podaniem nazwy pracowni.

polskicement@meetingfactory.pl