Strona główna Portalu >>> newsy >>> PODSUMOWANIE ROKU
Podsumowanie roku 2005

Rok 2005 dla Portalu W-A.pl to niejako przełom w działalności tego internetowego przedsięwzięcia. Otóż po dwóch latach początków, rok kolejny stał się czasem stabilizacji i zrównoważonego rozwoju naszego działu informacji oraz księgarni.
Rok 2005 dał nam także szansę pokazania się na wielu imprezach z branży naszej działalności i zachęcił do dalszych prac nad Portalem W-A.pl w roku następnym.

 

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim osobom odwiedzającym strony internetowe Portalu W-A.pl oraz ich rodzinom przeogromnej ilości zdrowia i szczęscia w Nowym Roku 2006, a w pracy zawodowej inżynierom, architektom i studentom życzymy wielu udanych projektów, spektakularnych sukcesów i wspaniałych inwestorów!

 
autor:
Redakcja W-A.pl
|
31-12-05
|
źródło: W-A.pl

W roku 2005 Portal W-A.pl obchodził 3-cią rocznicę powstania, natomiast firma 'matka' czyli www.wydzial-architektury.com ABPR - piętnastolecie działania w branży architektonicznej. Nasz serwis znacznie powiększył liczbę wiadomości bieżących i stałych odbiorców strony głównej Portalu W-A.pl. Forum internetowe forum.W-A.pl także zwiększyło swoją objętość do ponad 1200 użytkowników. Natomiast sklep internetowy - księgarnia branżowa obsługuje dużą grupę stałych klientów (zarejestrowanych) oraz odbiorców korzystających z zakupów bez opcji logowania na terenie Polski i całego świata. W ofercie księgarni posiadamy aktualnie pół tysiąca propozycji książkowych i albumowych z branż: architektura, budownictwo, design, projektowanie, ogrody i inne pochodne tematyki.

W dotychczasowej działalności Portalu W-A.pl byliśmy patronami wielu imprez. Opisywane powyżej patronaty naszego Portalu to: Biennale Architektury w Krakowie, Wystawa Architektury w Wenecji, Warsztaty Platforma, seria wykładów What is Architecture? (Co to jest Architektura?), Małopolskie Dni Architekta, Targi Architektura i Budownictwo, wystawa "3_2_1_Nowa Architektura w Japonii i w Polsce" wraz z publikacją "Kierunki/Directions" (do tej wystawy) oraz szereg innych wystaw, wykładów i wydarzeń. Nasze publikacje opierają się o artykuły na temat polskich wydarzeń branżowych jaki i wielu zagranicznych imprez (współpraca z organizacjami i portalami np. seria konkursów na najlepszą wizualizację na świecie organizowana przez CGarchitect.com).

Nasze plany na rok 2006 to dalsze działanie i ciągły rozwój. Nie chcemy zapeszać tych wielu ambitnych zamierzeń stad też nie będziemy dokładnie określać tego co wydarzy się w przyszłości. Wspomnimy tylko, że najważniejszą kwestią aktualnie jest praca dla gości W-A.pl czyli Państwa - stworzenie nowego i łatwego w obsłudze (czytelnego) systemu prezentacji informacji bieżących (Portal W-A.pl) oraz unowocześnienie księgarni internetowej (sklep.W-A.pl - już wkrótce, gdyż jest to projekt nad którym pracujemy od lutego 2005) oraz finalnie stworzenie nowego forum internetowego (forum.W-A.pl), gdyż aktualna wersja poza swoją funkcją nie jest tak atrakcyjną do tego stopnia jaką powinna być.
Wszystkie wspomniane działania z pewnością wpłyną na zwiększenie oglądalności strony głównej i wszystkich tematycznych stron naszego Portalu W-A.pl.

Dodam na koniec, że jako prawie całkowicie wirtualna instytucja jesteśmy w świecie Internetu bardzo widoczni. Łatwo nas odnaleźć w przeglądarkach internetowych po wpisaniu większości haseł związanych z tematyką Portalu W-A.pl. Nasze reklamy widoczne są w takich mediach jak Portal Onet.pl, AlejaHandlowa.pl - PKT.pl (Polskie Książki Telefoniczne) czy też pf.pl czyli należąca do koncernu ENIRO Panorama Firm i wielu, wielu innych. Współpracujemy z liderami naszej branży - wydawnictwem Murator, Murator-EXPO, serwisem Ronet.pl i innymi stronami internetowymi.

Na koniec chcielibyśmy zachęcić twórców tekstów i osoby chętne do działania - jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w zakresie możliwym dla naszej działalności - publikacje, reklama, patronaty medialne, sponsoring, prezentacje, sprzedaż Waszych publikacji i wiele innych!

Pamiętamy zawsze o jednym: "w cokolwiek człowiek potrafi uwierzyć - potrafi też zrobić". O tym myśleliśmy 3 lata temu, o tym myślimy także teraz!

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy raz jeszcze życząc mnóstwo szczęścia i radości w Nowym Roku, no i oczywiście dla wszystkich twórców - sukcesów w branży projektowej!

architekt Kazimierz Kwasek wraz z Zespołem redakcjnym W-A.pl