Strona główna Portalu >>> newsy >>> KSIĄŻKA
Nowości książkowe w Księgarnia sklep.W-A.pl - Maj (2)

        Na koniec tego tygodnia proponujemy 4 nowe książki w drugiej serię nowości majowych w naszej księgarni Portalu W-A.pl.

 
autor: W-A.pl
|
13-05-05
|
źródło: własne (TeNeues)

Ultimate Hotel Design
http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=254

'Luksusowo ilustrowana superprodukcja' - Ultimate Hotel Design zabiera czytelnika w podróż po siedemdziesięciu najbardziej wyjątkowych hotelach świata.

Na 528 stronach i 700 kolorowych ilustracjach odnajdujemy wiele realizacji - z wielu kontynentów - z całej Ameryki, Europy, Azji i Australii.
Zestaw uzupełniony jest prezentacją najlepszych architektów i designerów oraz najbardziej spektakularnych projektów wraz z bogatą informacją o projekcie wnętrz, planami oraz adresami i lokalizacjami.

Książka stanowi znakomite narzędzie pracy - zbiór informacji - dla wszystkich, którzy interesują się tematyką hoteli zwłaszcza jeżeli chodzi o styl, obsługę i niekonwencjonalny design.

 

 

Ski Hotels
http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=257

Czy może być coś lepszego niż relaks w komfortowym, nowoczesnym hotelu po całym dniu jazdy na nartach?

Niezależnie czy jesteś początkującym narciarzem czy olimpijczykiem - zawsze chętnie skorzystasz z takiej wygody.
Jak to zrobić? Informację odnaleźć można w tym obszernym przewodniku.

Ski Hotels to prezentacja najlepszych hoteli w górach Europy i Północnej Ameryki. Zawiera także wstęp i część informacyjną.

 

 

Beach Hotels
http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=256

Ta bogato ilustrowana książka to przewodnik architektoniczny po najpiękniejszych hotelach zlokalizowanych na wybrzeżach i przy plażach (odpowiednik Ski Hotels opisującego hotele i resorty na terenach górskich).

Opisywane hotele o najlepszym, wyszukanym design oraz wspaniałych wystrojach wnętrz znajdują się na pięciu kontynentach. Są to zarówno luksusowe rezydencje w Europie, jak i bardziej egzotyczne lokalizacje - Afryka, Australia, Karaiby, Seszele i inne

 

 

Office Design
http://www.sklep.w-a.pl/books_details.php?id=255

Jednym z największych efektów ogromnego rozwoju nowoczesnych technologii jest zmiana naszego miejsca pracy!

Co ważne nie chodzi tu tylko o wpływ najnowszych technik komputerowych i komunikacyjnych. Oczywiście zmieniły one znacznie sposób tworzenia finalnego dzieła pracowników, ale w wielu przypadkach transformacje te wpłynęły bardzo na pracę jako miejsce i system działania (workplace).

Zgodnie z tym rozumowaniem, książka ta prezentuje 30 wybranych przestrzeni biurowych zaprojektowanych przez znanych architektów i designerów takich jak: Mario Botta, Norman Forster, Frank Gehry, Zaha Hadid, Hans Hollein i Michael Wilford.

Od grupy designerów Palo Alto, IDEO przez siedzibę główną DHL w San Francisco, do 'Studio professionale' w Mediolanie - miejsca pokazane w tej książce pokazują jak różnie można popatrzeć na pojęcie 'chodzenia do pracy' (nazwa własna: 'go to work').