Strona główna Portalu >>> newsy >>> RYSUNEK
Najlepsze zajęcia rysunku w Krakowie - od tego roku również w Lublinie!

        Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia "na Koletku". Jak co roku będziemy zmagać się z konstrukcjami najróżniejszej maści, martwymi naturami i całą masą rysunków z wyobraźni.

 
autor: Agnieszka K-K
|
05-09-05
|
źródło: studiorysunku.pl

Dbamy o rozwój naszej działalności. Pragniemy, aby nasza oferta stała się dostępna dla szerszego grona uczestników, dlatego w roku akademickim 2005/2006 szkoła otwiera swój oddział w Lublinie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.studiorysunku.pl oraz do bezpośredniego kontaktu w Krakowie i Lublinie.

Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów wstępnych zarówno na Wydział Architektury i Urbanistyki, jaki i na wydział Architektury Krajobrazu. Nasi absolwenci zdają egzaminy przede wszystkim w Krakowie, Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie i Lublinie, ale również w Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku.

Efektem naszej pracy, profesjonalizmu i zaangażowania są sukcesy naszych absolwentów, których znaczny procent co roku dostaje się na wymarzony kierunek studiów. Wielu z nich jest już architektami i pracuje w biurach na całym świecie. Jesteśmy z nich prawdziwie dumni.

Studio Rysunku działa od 1992 roku. Jest realizacją naszych marzeń o stworzeniu miejsca, gdzie młodzi ludzie w przyjaznej atmosferze mogą uczyć się rysunku odręcznego odkrywając swoje uzdolnienia oraz poszerzać zainteresowania. Profesjonalne podejście do programu i metody nauczania, a także do zagadnień dydaktycznych jest dla nas priorytetem. Jednak równie istotny jest dla nas dobry kontakt z uczniem i ciepłe relacje między wszystkimi uczestnikami naszych zajęć.

Nasz zespół to grupa przyjaciół, pasjonatów.

Andrzej Nowakowski
Beata Krupa
Lucek Krupa
Wojtek Kołodyński
Agnieszka Kantor-Kołodyńska
Wojtek Kopeć
Michał Sroka

Mimo to, żę dzielą nas znaczne różnice wieku, a czasami koncepcje artystyczne i dydaktyczne, bardzo dobrze się rozumiemy i wzajemnie szanujemy nasze poglądy.

Metoda nauczania rysunku, która stosujemy w naszej szkole została opracowana przez Andrzeja Nowakowskiego, świetnego rysownika, wieloletniego wykładowcę historii architektury powszechnej i rysunku odręcznego na Wydziale Architektury PK. Od powstania Studia jest wspólnie praktykowana i doskonalona przez cały zespół. Zbudowana wokół właśniwej dla architektów konwencji rysunkowej zmierzającej do ukazania przestrzenności form, dzięki obecności w zespole artystów plastyków uwzględnia również bardziej malarskie, wrażeniowe widzenia świata.

Aby poznać nas lepiej odwiedź www.studiorysunku.pl