Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
Niezależne badanie AutoCAD 2006 wskazuje cechy zwiększające produktywność użytkowników

Ewaluacja unowocześnień oprogramowania AutoCAD

 
autor:
Dorota Sapija
|
06-12-05
|
źródło: Autodesk

Nowe funkcje oprogramowania Autodesk AutoCAD 2006 zapewniają szybszą realizację projektów - to wyniki badania przeprowadzonego przez Cambashi Limited, renomowaną niezależną firmę konsultingową IT. Uczestnicy badania wykorzystując nowe możliwości AutoCAD 2006 kończyli typowe zadania związane z projektowaniem i przygotowaniem dokumentacji o 29% szybciej niż użytkownicy AutoCAD 2002.

"Badanie potwierdza opinie klientów - AutoCAD 2006 pomaga skrócić czas niezbędny do realizacji codziennych zadań projektowych, umożliwiając skupienie się na innowacjach." - powiedział John Sanders, wiceprezes Autodesk, Dział Produktów do Projektowania Ogólnego. "Uaktualniając oprogramowanie do najnowszej wersji, użytkownicy zyskują wyższą wydajność i efektywność, co przekłada się na przewagę konkurencyjną."

AutoCAD 2006 jest najnowszą wersją wiodącego programu CAD do projektowania, rysowania i kreślenia. Badanie AutoCAD 2006 Productivity Study zostało przeprowadzone przez Cambashi Limited, grupę ekspertów IT, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Według tej analizy największe znaczenie dla użytkowników mają - wprowadzone w wersji AutoCAD 2006 - dynamiczne bloki, udoskonalone funkcje opisów i kreskowania oraz udoskonalenia tabel. Ćwiczenia opierały się na rozrysowaniu standardowego planu piętra mieszkalnego, obejmowały zadania typowe dla AutoCAD oraz nowych cech w AutoCAD 2006.

Dostępność AutoCAD 2006
AutoCAD 2006 jest dostępny w 14 wersjach językowych, w tym polskiej. Oprogramowanie można nabyć za pośrednictwem sieci partnerów Autodesk (www.autodesk.pl/partnerzy). Najłatwiejszym sposobem uaktualniania posiadanej technologii jest Autodesk Subscription Program. Więcej informacji nt. AutoCAD 2006 na stronie www.autodesk.pl/autocad. Rezultaty badań dostępne na www.autodesk.pl/autocadproductivity.

Informacje o Cambashi Limited
Cambashi Limited została założona w 1984. Przeprowadziła ponad 2500 projektów dla klientów z przedsiębiorstw różnej wielkości.
Siedziba główna Cambashi mieści się w Cambridge w Wielkiej Brytanii, firma współpracuje z siecią partnerów w Wielkiej Brytanii, Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii.