Strona główna Portalu >>> newsy >>> KONKURS NOWY TERMIN
BricsCad Polska organizatorem konkursu dla architektów

        BricsCad Polska - wyłączny dystrybutor oprogramowania dla architektów BricsCad Architecturals serdecznie zaprasza architektów i studentów architektury do udziału w konkursie na projekt pawilonu informacji o Unii Europejskiej wykonany w programie BricsCad Architecturals.

 
autor: MS
|
11-04-05
|
źródło: Bricscad Polska

BricsCad Polska ufundował dla zwycięzców atrakcyjne nagrody, główną nagrodą dla zdobywcy I miejsca w kategorii dla architektów jest ploter firmy Oce natomiast w kategorii dla studentów architektury - miesięczny staż w pracowni architektonicznej w jednym z krajów Unii. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają licencje oprogramowania BricsCad.
Ponadto Wydziały Architektury Wyższych Szkół, których studenci wezmą udział w konkursie otrzymają darmowe wersje oprogramowania BricsCad Architecturals.
Łącza pula nagród związanych z konkursem wynosi 1 mln zlotych.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w lipcu, nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane będą w czasie pokonkursowej wystawy w sieci kin Multikino w kilku miastach Polski.

Wszystkim zgłaszającym się do udziału w naszym konkursie osobom udostępniona zostanie trzymiesięczna pełna wersja oprogramowania umożliwiająca wykonanie projektu konkursowego.

Z powodu dużego zainteresowania konkursem organizator przedłużył termin zgłaszania się do udziału w konkursie do 11 kwietnia, termin nadsyłania prac konkursowych upływa 13 czerwca 2005.

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.bricscadpolska.pl