Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
ArchiCAD STAR(T) EDITION

ArchiCAD STAR(T) EDITION to nowa specjalna wersja programu ArchiCAD, przygotowana przez firmę Graphisoft z myślą o indywidualnych architektach i niewielkich pracowniach, chcących korzystać z najnowszych osiągnięć informatyki, lecz liczących się z kosztami.

 
autor:
Graphisoft
|
18-11-05
|
źródło: Graphisoft

ArchiCAD STAR(T) EDITION jest znakomitym narzędziem do wykonywania największych nawet zadań projektowych. Dzięki działaniu w oparciu o ideę Wirtualnego Budynku oferuje użytkownikom szybkość, kreatywność i komfort pracy w połączeniu z intuicyjną prostotą obsługi.

W listopadzie promocyjne warunki sprzedaży ArchiCADa STAR(T) EDITION są następujące:

Dla wszystkich chętnych:
Cena podstawowa - 9.900 zł netto

Dla młodych architektów w wieku do 35 lat, dla firm powstałych nie dawniej niż 2 lata temu, a także dla użytkowników innych systemów CAD i pracowników wyższych uczelni:
Cena specjalna - 6.900 zł netto!

ArchiCAD STAR(T) EDITION pozwala w pełni korzystać z zalet nowoczesnego oprogramowania opartego na technologii Wirtualnego Budynku, a jego możliwości są tylko nieznacznie ograniczone w stosunku do pełnej wersji programu ArchiCAD. ArchiCAD STAR(T) EDITION nie umożliwia jedynie jednoczesnego dostępu do pliku projektu z wielu stanowisk komputerowych, a także nie pozwala tworzyć tzw. modułów i nie obsługuje plików XRefs AutoCADa. Użytkownicy ArchiCADa STAR(T) EDITION mogą jednak w każdej chwili wymienić posiadane oprogramowanie na pełną wersję programu ArchiCAD i bez przeszkód kontynuować rozpoczęte projekty, dopłacając odpowiednią różnicę cen (jednak bez uwzględniania aktualnych promocji i nie mniej, niż 1.900 EUR netto).