Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
Grudniowe promocje Archicad

Do końca grudnia 2005 r. nabywcy programu ArchiCAD otrzymują atrakcyjne prezenty.

 
autor:
W. Szymanik
|
08-12-05
|
źródło: Graphisoft Center Poland
  • ArchiCAD 9 PL za 3.960 EUR (netto)

a w prezencie program MaxonForm o wartości 499 EUR netto!
oraz do wyboru:
- dalmierz Leica Disto A3 o wartości 1.390 zł netto lub
- program Art.lantis Render 4.5 o wartości 300 EUR netto lub
- rabat 1000 zł!

  • ArchiCAD Star(t) Edition za 9.900 zł (netto)

a w prezencie do wyboru:
- dalmierz Leica Disto A3 o wartości 1.390 zł netto lub
- program Art.lantis Render 4.5 o wartości 300 EUR netto lub
- rabat 1000 zł!

  • ArchiCAD Star(t) Edition za 6.900 zł (netto)

cena specjalna dla młodych architektów w wieku do 35 lat, dla firm powstałych nie dawniej niż 2 lata temu, a także dla pracowników wyższych uczelni i użytkowników innych systemów CAD
a w prezencie:
- dodatek ArchiStair firmy Cigraph o wartości 185 EUR netto

  • MaxonForm - program przygotowany przez Graphisoft we współpracy z firmą Maxon, oparty na technologii programu Cinema 4D. MaxonForm służy do swobodnego modelowania, w oderwaniu od skojarzeń związanych z placem budowy. Zainteresowani programem będą zwłaszcza zwolennicy architektury organicznej. MaxonForm wraz z ArchiCADem zapewniają z jednej strony pełną swobodę kształtowania brył budowli (dzięki MaxonForm i technologii Cinema 4D), a z drugiej strony łatwość przekształcenia najbardziej nawet awangardowych pomysłów przestrzennych w dokumentację techniczną (dzięki ArchiCADowi).
  • Art-lantis Render 4.5 - produkt francuskiej firmy Abvent, służy do wykonywania zaawansowanych wizualizacji architektonicznych i wnętrzarskich. Pomimo swych możliwości jest intuicyjnie zrozumiały i niezwykle prosty w obsłudze. Dzięki niezwykle efektywnym procedurom renderingu, a także trybowi podglądu w czasie rzeczywistym, pozwala szybko przygotować fotorealistyczne prezentacje projektu.
  • ArchiStair - dodatek do ArchiCADa przygotowany przez włoską firmę Cigraph, uzupełnia funkcje narzędzi ArchiCADa służących do projektowania schodów. ArchiStair pozwala projektować schody o zupełnie dowolnym kształcie, m.in. dzięki modelowaniu za pomocą przeciągania punktów aktywnych oraz wielu dodatkowym funkcjom, nowym rodzajom stopni i balustrad.
  • Dalmierz Disto A3 - podstawowy model dalmierza z serii Disto szwajcarskiej firmy Leica Geosystems. Umożliwia pomiar odległości, powierzchni i kubatur. Posiada podświetlaną klawiaturę, poziomnicę, pamięć pomiaru, funkcje pomiaru ciągłego oraz maksimum i minimum. Jego wymiary to: 135 x 45 x 31 mm. Waga 145 g. Zasięg od 0,05 do 100 m z dokładnością do 3 mm (pomiar na dłuższych dystansach z użyciem tarczki celowniczej).