Strona główna Portalu >>> newsy >>> SPOTKANIA KONFERENCJE
Otwarte Spotkania z Akustyką w Architekturze.

        Wydajniejszy robotnik biurowy
Czyli jak zwiększyć wydajność pracy pracowników biurowych i umysłowych poprawiając ich warunki pracy

Otwarte Spotkania z Akustyką w Architekturze.
Akustyka przestrzeni biurowej 15 września w Poznaniu

 
autor: KK
|
08-09-05
|
źródło: www.pressroom.akustyka.pl

15 września odbędzie się kolejne spotkanie o charakterze edukacyjno-informacyjnym z cyklu Otwarte Spotkania z Akustyką w Architekturze. Wrześniowe Spotkanie jest poświęcone w całości komfortowi akustycznemu pracy w biurze.

Zostaną na nim przedstawione praktyczne zagadnienia z zakresu akustyki przestrzeni biurowej wraz z technikami rozwiązywania problemów. Referaty omawiać będą zagadnienia klimatu akustycznego w przestrzeni biurowej, systemy maskowania dźwiękiem, a także techniki obniżenia hałasu poprzez materiały budowlane i wyposażenie techniczne. Omówiony zostanie wpływ ustawienia wzajemnego stanowisk pracowników na propagację hałasu. W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja systemów adaptacji akustycznej wnętrz, tapet dźwiękochłonnych i specjalistycznych systemów maskowania dźwiękiem. Spotkanie uatrakcyjnią krótkie filmy prezentujące zachowania w biurze.

Osoby wykonujące zawód związany z budownictwem i architekturą, mające wpływ na komfort pracy w biurze zapraszamy 15 września do sali konferencyjnej na 4 piętrze w Biurowcu Delta przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu. Wstęp jest bezpłatny. Każdy uczestnik, który potwierdzi swoje przybycie (mailowo spotkania@akustyka.pl lub poprzez formularz na stronie www.akustyka.pl/spotkania/poznan lub telefonicznie/faksem 061 847-68-41,), otrzyma materiały ze Spotkania.

Więcej informacji:
Barbara Bielawna
tel. (61)847-68-41
Barbara.Bielawna@akustyka.pl
Fabryka Ciszy, ul. K. Potockiej 45B/11, 60-211 Poznań
www.akustyka.pl

Program i ulotka spotkania:

www.portal.w-a.pl/2005/akustyka.doc (dokument WORD 96 kb)

www.portal.w-a.pl/2005/akustyka.pdf (dokument ACROBAT READER 28 kb)