Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
DYBY-Expo 2005 już wkrótce

        Już po raz 13. użytkownicy systemów wspomagających projektowanie Autodesk będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i spotkania z ekspertami

 
autor: W-A.pl
|
08-05-05
|
źródło: własne (Phaidon)

13 maja (piątek) w Gdańsku odbędzie się trzynasta już Wystawa DYBY-Expo. Impreza ta adresowana jest do szerokiego kręgu inżynierów i projektantów z różnych branż: architektonicznej i budowlanej, mechanicznej oraz zarządzania infrastrukturą. Spotkanie jest okazją do zapoznania się z nowościami Autodesk - tym razem już z rodziny AutoCAD 2006, a także do wymiany doświadczeń. Organizatorem wystawy oraz konferencji jest PROCAD Sp. z o.o., autoryzowane centrum systemowe Autodesk.

"Efektywne wykorzystanie posiadanego oprogramowania jest niewątpliwie istotne dla każdego przedsiębiorstwa" - mówi Jarosław Jarzyński, prezes zarządu PROCAD Sp. z o.o. - "Chcemy, aby nasze seminarium wspierało użytkowników w tym zakresie - poprzez pokazywanie nowych funkcji i możliwości oprogramowania, ale również umożliwienie nieformalnej wymiany opinii."

W ramach konferencji odbędą się m.in. trzy seminaria tematyczne - dla każdej z reprezentowanych branż. Seminaria te to przede wszystkim premierowe pokazy systemów wspomagania projektowania CAD ale także okazja do rozwiązania wielu problemów, na które napotyka projektant w swojej codziennej pracy. Wzorem lat ubiegłych zorganizowane zostaną specjalne stanowiska, na których będzie można bezpośrednio zapoznać się z nowościami Autodesk. Kolejna atrakcja 13 DYBY-EXPO to laboratorium wielkoformatowego druku HP z najnowszym modelem DesignJet 4000 na czele! Niezwykłą okazją będzie również unikalny pokaz "ploter od środka", przygotowany przez autoryzowany serwis HP. Przez cały dzień goście wystawy DYBY-Expo będą mogli zadać pytania i uzyskać porady od specjalistów firmy PROCAD.

Wystawa DYBY-EXPO już na trwałe wpisała się do kalendarza wydarzeń dla inżynierów. Jest to największe tego typu spotkanie w północnej Polsce. Corocznie wystawę odwiedza kilkaset osób. Udział w konferencji jest bezpłatny.

13. Wystawa Użytkowników Systemów CAD DYBY-EXPO 2005 odbędzie się 13 maja, w piątek, na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich (Gdańsk, ul. Beniowskiego 5). Początek o godz. 10.00. Na uczestników oprócz informacji i kontaktów, czekają... trzynastkowe niespodzianki! Więcej informacji na stronie www.procad.pl