Strona główna Portalu >>> newsy >>> SZKOLENIE
Zaproszenie na szkolenie - ŚWIATŁO

PROXIMUS Spotkania Biznesowe
uprzejmie zaprasza do udziału w szkoleniu zawodowym z zakresu opraw oświetleniowych i źródeł światła, elektroinstalacji, elektroniki, energoinstalacji i pozostałych technik oświetleniowych stosowanych w budownictwie obiektów użyteczności publicznej i przemysłowej oraz w architekturze wnętrz.

 
Kazek K
|
22-10-04
|
skomentuj artykuł
|
wyślij artykuł
|
wydrukuj artykuł
 

TEMATYKA KONFERENCJI:

"Zagadnienia związane z projektowaniem, eksploatacją i bezpieczeństwem w elektroinstalacjach, energoinstalacjach, elektromechanice i technikach oświetleniowych. Stan obecny, tendencje oraz normy obowiązujące w UE"

POD PATRONATEM:

INSTAL, MTM DIGITAL & BISTYP, BUDUJEMY DOM, AGROBUDOWNICTWO, FORUM BUDOWLANE, ELEKTRO.INFO, CITYMAP.PL, ARCHITEKCI.PL, E-IZOLACJE.PL, W-A.pl

TERMIN:

26 października 2004 (wtorek, 11.00-19.00)

MILLENIUM PLAZA Al. Jerozolimskie 123 a (27 piętro), Warszawa
rozpoczęcie o godz. 11.00

Wszystkie w/w firmy oprócz prezentacji ogólnej będą udzielać indywidualnych konsultacji bezpośrednio na swoich stoiskach firmowych.

Uczestnictwo w konferencji oraz szkolenie zawodowe jest nieodpłatne. Otrzymane zaproszenie stanowi jednocześnie informację o możliwości bezpłatnego udziału w szkoleniu (wystarczy po przybyciu w dniu konferencji zgłosić się na 27 piętrze do punktu rejestracyjnego)

Organizator z uwagi na duże zainteresowanie konferencją prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc tel: 022 479-54-71, 497-54-72, fax: 022 678-62-79, SMS 0603-340-315, mail: proximus.spotkania@poczta.fm.

Ilość zgłaszanych osób jest nieograniczona.

Wszyscy obecni uczestnicy konferencji otrzymają nieodpłatnie materiały szkoleniowe i próbki materiałów oraz wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych, a także otrzymają imienny certyfikat potwierdzający odbycie technicznego szkolenia zawodowego z zakresu zastosowania, projektowania i wykonawstwa inwestycji z wykorzystaniem omawianych produktów (referencje).

W PROGRAMIE:

WYKŁADY + WYSTAWY:

11.00-11.30 - rejestracja uczestników, powitalna kawa - oficjalne rozpoczęcie seminarium

11.30-12.00 - wystąpienie Pana mgr inż. Andrzeja Boczkowskiego eksperta z Sekcji Instalacji I Urządzeń Elektrycznych SEP na temat: "Wymagania techniczne dla instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach"

12.00-13.00 HELUKABEL - zastosowanie kabli bezhalogenowych w instalacjach elektrycznych

13.00-13.15 przerwa na kawę + zwiedzanie wystaw

13.15-14.15 MOELLER ELECTRIC - prezentacja produktów I systemów firmy Moeller

14.15-14.30 przerwa na kawę + zwiedzanie wystaw

14.30-15.00 AJM ELECTRONICS - sieci okablowania strukturalnego firmy Telegaerter, osprzęt instalacji teleinformatycznych

15.00-15.30 MERTEN POLSKA - prezentacja osprzętu elektroinstalacyjnego typu wyłączniki, ściemniacze, gniazdka zasilające; komputerowe; RTV/SAT; czujniki: zmierzchu, ruchu, dymu oraz urządzeń instalacji INSTABUS EIB w architekturze wnętrz

15.30-15.45 przerwa na kawę + zwiedzanie wystaw

15.45-16.15 PHILIPS LIGHTING POLAND - Philips Lighting Profesjonalne Systemy Oswietlenia Biur i Powierzchni Handlowych oraz pozostałych wnętrzach

16.15-18.00 bankiet dla wszystkich obecnych uczestników konferencji

DODATKOWE WYSTAWY:

MTM DIGITAL - oprogramowanie dla branży elektrycznej

MEGATECH – ochrona odgromowa obiektów i ochrona przepięciowa instalacji elektrycznych

ESSELTE – DYMO - urządzenia służące do tworzenia opisów na obiektach pod napięciem elektrycznym

Organizator PROXIMUS Spotkania Biznesowe prosi osoby zainteresowane udziałem w konferencji o kontakt telefoniczny tel. 22 497-54-71, 497-54-72, fax. 678-62-79,
sms 0603-340-315, e-mail: proximus.spotkania@poczta.fm.
celem potwierdzenia obecności w Spotkaniu.
Z a p r a s z a m y.

Źródło Proximus

 

PROXIMUS

Firma PROXIMUS SPOTKANIA BIZNESOWE istnieje na rynku od 2001 roku i zajmuje się organizacją szeregu ogólnopolskich imprez: konferencji, kongresów, szkoleń, seminariów i spotkań biznesowych. W ciągu tego czasu udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów.

 

        Nasza pozycja na rynku to efekt dbałości o najwyższą jakość oferowanych usług oraz przywiązania szczególnej wagi do budowy partnerskich relacji z Klientami. PROXIMUS SPOTKANIA BIZNESOWE to przede wszystkim ludzie. Tworzymy zespół przygotowany na realizację najbardziej nowatorskich zadań. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, służymy radą i pomocą. Jesteśmy specjalistami od kojarzenia partnerów biznesowych, zaangażowanymi w sukces naszych Klientów.

Każda z naszych kampanii to rezultat pasji, umiejętności, znajomości rynku i lat doświadczeń. To także połączenie naszej wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług gwarantuje znalezienie odpowiedzi na konkretne Państwa potrzeby i oczekiwania co do jakości i efektywności planowanych realizacji.

Miarą naszych doświadczeń jest bogata lista referencyjna. To właśnie dzięki wymagającym Klientom zawdzięczamy swój dynamiczny rozwój i bogate doświadczenie.

Wierzymy, że wybierając nasze usługi podejmiecie Państwo decyzję, z której rezultatów będziecie zadowoleni.

Z wyrazami szacunku
Zarząd i Zespół Firmy
Proximus Spotkania Biznesowe