Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
DAT COMPUTER CONCEPTS dealer oprogramowania IdeCAD

Dobry projekt zaczyna się od pomysłu. Ale sam pomysł to za mało, aby odnieść sukces. Oprócz idei liczy się także dobra realizacja. Każdy etap projektu musi być idealnie dopracowany i przemyślany. Ważna jest precyzja i czas wykonania. Narzędziem pracy, które pozwala wcielać pomysły w życie, począwszy od szkicu, a skończywszy na trójwymiarowej wizualizacji jest program ideCAD® Architectural. Z programem ideCAD® Architectural praca będzie efektywna i wydajna, a projekt stanie się rzeczywistością, szybciej i łatwiej niż dotąd.

Realistyczny model z IdeCAD®; Architectural

DAT COMPUTER CONCEPTS sponsorem imprezy "2 urodziny Portalu W-A.pl"

 
W-A.pl
|
11-11-04
|
skomentuj artykuł
|
wyślij artykuł
|
wydrukuj artykuł
 

IdeCAD® Architectural

Trójwymiarowe modele
Z programem ideCAD® Architectural projektant nie tworzy wirtualnego projektu, tworzy budynek. Używa się prawdziwych elementów, i wszystkie są trójwymiarowe.

Trójwymiarowy model IdeCAD® Architectural

Inteligentne obiekty
Praca z programem ideCAD® Architectural to gwarancja koordynacji i szybkiej realizacji projektu. Dlaczego? Ponieważ projektowanie z ideCAD® Architectural z użyciem inteligentnych obiektów pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów. Inteligentne trójwymiarowe obiekty są ze sobą połączone i automatycznie reagują na wprowadzane zmiany. Właściwości jednych obiektów można łatwo przenieść na drugie. Dlatego modyfikacji można dokonywać nawet minutę przed prezentacją!

Złożone sprawy stają się proste
IdeCAD® ODT (Object Designing Tools)
pozwala na łatwe projektowanie złożonych obiektów typu schody, okna, drzwi, konstrukcje dachów i wiele innych elementów. Co więcej, planując projekt budynku można poruszać się po wirtualnym otoczeniu, projektując teren i krajobraz.

Wirtualny projekt

Harmonijna praca
Technologia IDS (Integrated Design System) to same korzyści dla użytkowników ideCAD® Architectural: przy projekcie może jednocześnie pracować kilku projektantów i inżynierów (poprzez sieć LAN czy Internet). Dzięki temu czas pracy nad projektem jest krótszy, a błędy zostają zredukowane do minimum.

Dla klienta w sieci
Program ideCAD® Architectural umożliwia profesjonalną współpracę
z klientem. IdeCAD® WREP (Web Enabled Review Edit Plot) pozwala
na zamieszczanie projektu w sieci. A dzięki specjalnemu ograniczenie żadne nowe obiekty nie zostaną dodane. Opcja ta jest bezpłatna i stanowi idealny sposób prezentacji dla klienta, który może angażować się w prace nad projektem, w każdym miejscu.
Program ideCAD® Architectural to wielofunkcyjne narzędzie pracy architekta i inżyniera. To pakiet oprogramowania, który ułatwia i przyspiesza pracę nad projektem. Z programem ideCAD® Architectural wizje stają się rzeczywistością. Wersja demo jest dostępna na stronach producenta firmy ideCAD® www.ideCAD.com.


OPIS PRODUKTU

IdeCAD® Architectural to profesjonalny pakiet oprogramowania przeznaczony dla architektów. Jego zalety to możliwość szybkiej i kompleksowej pracy, od szkicu do trójwymiarowego modelu. IdeCAD® Architectural daje możliwość dokonywania szybkich modyfikacji, gdyż kilku projektantów może jednocześnie pracować nad projektem (technologia IDS - Integrated Design System). Inteligentne obiekty automatycznie dostosowują się do zmian dokonywanych przez użytkownika. Projekt można publikować w Internecie, bezpłatnie (technologia WREP - Web Review Edit Plot). Studio IdeCAD® ODT (Object Design Tools) zapewnia dostęp do pełnego wachlarza obiektów (projektowanie takich elementów jak schody, okna, drzwi czy dachy, a także krajobrazu). Interfejs użytkownika dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. IdeCAD® Architectural współpracuje z formatem IFS (Industry Foundation Classes) i jest kompatybilny z innymi programami współpracującymi z IFS.
Cena licencji na jedno stanowisko pracy: 2,400 .

UWAGA: Promocyjna cena 2 400 złotych (zamiast 2400 €) będzie obowiązywała do końca 2004 roku!


info: DAT Computer Concepts

WARSZAWA
Ul. Kurhan 23, 02-203 Warszawa
Tel: (0048 22) 824 42 71 / 72
Fax: (0048 22) 658 40 88

KRAKOW
Ul. Długa 17, p.405, 31-147 Kraków
Tel: (0048 12) 292 00 30
Fax: (0048 12) 292 00 31

E-Mail: info@datcc.com

Firma DAT Computer Concepts Sp. z. o .o ma siedzibę w Warszawie oraz przedstawicielstwo w Krakowie. Jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania Primavera, służącego do planowania i zarządzania projektami dla firm i instytucji, oprogramowania ideCAD przeznaczonego dla architektów i planistów oraz pakietu oprogramowania Complete Business Tree (CBT), służącego do zarządzania organizacją z punktu widzenia działań handlowych. DAT CC jest również producentem programu do zarządzania dokumentacją Dokumax. DAT CC współpracuje z wyższymi uczelniami, przekazując im bezpłatnie oprogramowanie, w ramach Programu Edukacyjnego Primavera, a także organizuje seminaria i szkolenia. Firma DAT CC dostarcza także usługi wspierające prace biurowe (sprzęt komputerowy, biurowy oraz pakiety serwisowe).