Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
Polska premiera ARCHline.XP 2005

Zgodnie z informacją ze strony www.cad.pl - wiemy już na sto procent, że jeszcze w tym roku pojawi się nowe oprogramowanie dla architektów. Szczegóły poniżej...

 
by KK /
MI: (kz)
|
13-10-04
|
skomentuj artykuł
|
wyślij artykuł
|
wydrukuj artykuł
 

Na polskim rynku pojawił się nowy program przeznaczony dla architektów, planistów, urbanistów a przede wszystkim dla wszystkich pracujących nad rekunstrukcjami starych zabytowych obiektów.

ARCHline.XP w wersji 2005 jest produktem węgierskiej firmy CADline stworzonym przez architektów i dla architektów.

Aplikacja posiada wszystkie cechy profesjonalnych programów CAD, a więc rysowanie rzutów, wstawianie stolarki, wymiarowanie, kopiowanie kondygnacji, dowolne kształtowanie ścian w płaszczyźnie poziomej i pionowej, generowanie elewacji i przekrojów, ale także zaawasowane funkcje projektowania schodów i dachów, projektowanie ramp, pochylni i podjazdów, tworzenie stolarki po łuku w płaszczyźnie poziomej, tworzenie i dodawanie własnych elementów, zaawansowany rendering 3D w technologii OpenGL, zaawansowane funkcje zarządzania, oświetleniem, kolorami w trybie RGB, wydrukami. Oczywiście jak każdy profesjonalny program CAD posiada opcje importu i eksportu w różnych formatach, możliwość wstawiania projektu do gotowego zdjęcia i wiele innych.

Program rozwijany jest w kilku liniach różniących się ceną i ilością dostępnych funkcji. I tak można wybrać spośród 2Draw, Studio, ARCHline.XP oraz wersji Professional.

Program dostępny jest w kilku wersjach językowych. Wkrótce dostępna będzie również wersja polska.

Wersja demonstracyjna i wszelkie materiały informacyjne są bezpłatne.

źródło cad.pl
Paweł Wołącewicz http://www.awosystem.online.pl