Strona główna Portalu >>> newsy >>> SOFTWARE
ArchiCAD 9 już w Polsce

Najnowsza wersja programu ArchiCAD, oznaczona numerem 9, jest już dostępna również w Polsce. Na razie w sprzedaży jest wersja międzynarodowa (angielska), jednak wszyscy jej nabywcy otrzymają bezpłatnie również wersję polską, gdy tylko prace nad nią zostaną ukończone.

 
Kazek K
|
20-10-04
|
skomentuj artykuł
|
wyślij artykuł
|
wydrukuj artykuł
 

Archicad 9 - czy zawojuje rynek?

Sprzedaż ArchiCADa 9 rozpoczyna się mocnym akcentem - do 15 listopada pierwsi nabywcy nowych indywidualnych stanowisk i uaktualnień otrzymują je 25% rabatem! Dla wszystkich składających zamówienia do końca października przewidziana jest również dodatkowa premia za szybką decyzję (dotyczy to nabywców pierwszego stanowiska programu).

Najnowsza wersja ArchiCADa przynosi szereg nowych możliwości, narzędzi i usprawnień, które jeszcze bardziej ułatwiają i przyspieszają projektowanie. Przejrzyste, elastyczne i intuicyjnie zrozumiałe środowisko pracy umożliwia szybkie opanowanie programu. Nowy układ palet pozwala uzyskać większą przestrzeń roboczą na ekranie, choć ich funkcjonalność jest znacznie rozbudowana i pozwala na bezpośredni dostęp do większości narzędzi i poleceń. Znacznie zwiększono możliwości edycji tekstów. Rozszerzono też możliwości wymiany plików. Dokumenty DWG można teraz przenosić do ArchiCADa metodą Przeciągnij i Upuść (Drag & Drop). Zaimplementowano możliwość obsługi plików DWG zgodnych z najnowszymi wersjami programu AutoCAD, co zwiększa kompatybilność obu platform. Kompletny projekt wykonany w ArchiCADzie może być zapisany jako pojedynczy plik PDF. Znacznie zwiększono szybkość programu. Bardzo atrakcyjną nowością jest nowy moduł fotoprezentacji, wykorzystujący mechanizm renderingu firmy LightWorks (refleksy i odbicia dzięki procedurom raytracingu, specjalne efekty świetlne, miękkie cienie i rozbudowane tekstury).

Zmian w nowym ArchiCADzie jest rzeczywiście wiele. Sprawiają one, że najnowsze dzieło programistów firmy Graphisoft jest wielkim krokiem naprzód nie tylko w rozwoju samego ArchiCADa, ale też w rozwoju oprogramowania CAD służącego projektowaniu architektonicznemu.

W S C Sp. z o.o.
Graphisoft Center Poland